Zoznam hráčov

Futbalová akadémia – šanca pre všetkých

Deti bez ohľadu na svoj talent sú zaradení vo vekových kategóriách U7-U19. Pod odborným dohľadom trénerov – tiež rodičov absolvujú tri tréningové jednotky za týždeň podľa počasia v hale, na ihrisku.

Do prípravy zaradzujeme aj mimofutbalové aktivity – plávanie, lyžovanie, turistiku. Pri športovej príprave spolupracujeme so ZŠ Šmeralova – momentálne piataci až siedmaci sú žiakmi športových atletických tried na ZŠ Šmeralova – pravidelne sa zúčastňujú atletických pretekov – jednotlivci sú na popredných priečkach v celoslovenských tabuľkách jednotlivých atletických disciplín.

Nadobudnuté zručnosti si pravidelne overujeme na nami organizovaných a iných aj medzinárodných prestížnych turnajoch.

Ako klub štartujeme aj v dlhodobých súťažiach VsFZ.

Tréneri

Jozef Kovaľ – dorast (2000-2003)

Matúš Porochnavý – starší žiaci (2004-2005)

Daniel Aštary – mladší žiaci (2006-2007)

Marek Semanič- U11 (2008)

Peter Zahradnik,  Dominik Bubanec- U10 (2009)

Rudolf Rusnák – U9 (2010)

Tomáš Džubinský – U8 (2011 a mladší)

Jednotlivé kategórie FAMT Prešov

U19 – Dorast – rok narodenia 2000-2003

  1. Porochnavý Lukáš
  2. Kaňa Tadeáš
  3. Krajňák Patrik
  4. Adamčík Richard
  5. Gera Jakub
  6. Vasilenko Adam
  7. Novák Dávid
  8. Rusňák Daniel
  9. Schütz Juraj
  10. Riják Samuel
  11. Degro Jakub
  12. Pisko Jozef
  13. Jusko Adama
  14. Červenák Teodor
  15. Miščík Samuel
  16. Matej Michal
  17. Novotný Matej

U15 – rok narodenia 2004 – 2005

  1. Boľanovský Matúš
  2. Javorský Oliver
  3. Kubuš Marcel
  4. Pribula Alex
  5. Petrigáč Martin
  6. Štoffa Jozef
  7. Tchur Marek
  8. Vaščák Erik
  9. Biroš Oliver
  10. Brajerčík Ján
  11. Bubanec Dávid
  12. Frištyk Adam
  13. Hegeduš Marko
  14. Imlej Adam
  15. Kundrát Patrik
  16. Lauko Denis
  17. Varga Jakub
  18. Vojtko Patrik
  19. Baloga Kevin
  20. Baňas Lukáš
  21. Kostelník Lukáš
  22. Petrigáč Jozef
  23. Chovanec Milan

U13 – rok narodenia 2006-2007

  1. Bednár Adam
  2. Boháč Marek
  3. Goč Valér
  4. Mariňák Marco
  5. Korečko Adam
  6. Paľa Marek
  7. Novák Denis
  8. Myrón Matej
  9. Šoltés Tomáš
  10. Sobota Dávid
  11. Repaský René
  12. Dugas Matej
  13. Rákoš Michal
  14. Uličný Daniel
  15. Repčík Samuel
  16. Kolcun Fábius
  17. Kostelník Alex
  18. Zákutný Martin
  19. Pillár Marek
  20. Berezovský Jakub

U11 – rok narodenia 2008

  1. Goliaš Juraj
  2. Leško Adam
  3. Kyseľa Martin
  4. Kundrát Tomáš
  5. Horňák Tomáš
  6. Gurka Martin
  7. Hudačko Jakub
  8. Bánó Šimon
  9. Šebeš Libor
  10. Baňas Oliver
  11. Paľa Miroslav
  12. Kožel Samuel
  13. Kolcun Mário
  14. Ďuraš Michal
  15. Lombard Richard
  16. Záhradník Kristián
  17. Prusák Jakub
  18. Polák Šimon
  19. Sabol Sebastian
  20. Kopilcová Kamila
  21. Dančišin Martin
  22. Kmec Damian

U10 – rok narodenia 2009

  1. Jakubko Juraj
  2. Daňo Dominik
  3. Širotňák Marco
  4. Sabol Marek
  5. Hudačko Jakub
  6. Marcin Erik
  7. Vaško Samuel
  8. Scholtés Richard
  9. Biroš Alexander
  10. Šoltés Matúš
  11. Langer Adam
  12. Bors Peter
  13. Hostovičák Dominik
  14. Novacký Patrik
  15. Kopilec Filip
  16. Prusák Matej
  17. Donič Leon
  18. Moravec Dávid
  19. Mikuláško Štefan
  20. Krištof Michal
  21. Papcun Martin

U8 – rok narodenia 2010

  1. Goč Tomáš
  2. Borbuliak Matúš
  3. Kolačkovský Oliver
  4. Plavnický Oliver
  5. Tvaruška Peter
  6. Tobiáš jakub
  7. Valenčin Michal
  8. Kováč Hugo
  9. Kolozsy Martin
  10. Jecuško Tobiad

U7 – rok narodenia 2011 a mladší

  1. Kamal Samuel
  2. Oliver Novák
  3. Jakub Papcun
  4. Samuel Hrabčak
  5. Richard Novacký
  6. Samuel Hrabčak
  7. Dugas Timon
  8. Janíč Hugo
  9. Székely Martin
  10. Jecuško Lukáš